Jacek Żak

WYKSZTAŁCENIE

  • Certyfikowany trener Akademii Trenerów Biznesu Kontrakt OSH
  • Wyższa Szkoła Kupiecka - specjalizacja Zarządzanie Firmą

DOŚWIADCZENIE

Od 1998 roku pracował na stanowisku handlowca. Był odpowiedzialny za współpracę z kluczowymi klientami hurtowymi oraz obsługę klientów detalicznych. Nadzorował również zagadnienia związane z gospodarką magazynową. Współpracował z sieciami handlowymi.

Od 2002 do 2009  pracował dla Coca Cola HBC Polska Sp. z o.o. na stanowiskach handlowych i menadżerskich w zakresie prowadzenia sprzedaży. Zarządzał zespołem sprzedaży oraz zajmował się pozyskiwaniem, negocjowaniem umów i obsługą kluczowych klientów w kanale HoReCa. Współpracował z lokalnymi sieciami w zakresie akcji promocyjnych. Zajmował się coachingem podwładnych „On the Route”. Nadzorował zakres współpracy z sieciami NKA w zakresie zamówień oraz egzekucji standardów reklamowych..

Od 2009 pracuje dla LOTTO Totalizator Sportowy Sp. z o.o. na stanowisku  menadżerskim. Zarządza zespołem sprzedaży. Dodatkowo prowadzi szkolenia i coachingi z zakresu sprzedaży bezpośredniej i standardów obsługi klienta.

Od 2009 prowadzi  własną działalność w zakresie doradztwa i szkoleń.

SPECJALIZACJA

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu psychologii sprzedaży, obsługi klienta, umiejętności menedżerskich, oraz komunikacji w firmie. Prowadzi indywidualny coaching szefowski i handlowy. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży oraz wdrażania standardów obsługi klienta jak i szkolenia dla kandydatów w wyborach  do lokalnych samorządów.

KONTAKT

jacek.zak@coach.pl