Kim jesteśmy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem dojrzałych ekspertów, przygotowujących specjalistów (managerów, HR managerów, coachów, trenerów, handlowców) do realizacji ich zadań w firmach.

Mamy ponad 25 lat doświadczeń na rynku. Oferujemy najwyższą jakość usług i to jest nasz priorytet.

Prowadzimy procesy edukacyjno-rozwojowe dla naszych klientów w formie cykli zwieńczonych procesem certyfikacji, indywidualnych projektów coachingowych, warsztatów szkoleniowych i konsultacji.

Pomagamy wdrażać poszczególne procesy i standardy w codzienną pracę naszych klientów.

Skąd się wzięliśmy?

Firmę COACH.PL w roku 2003 założył Mikołaj Uzunow - coach, trener biznesu, psycholog praktyk z ponad 25 letnim doświadczeniem terapeutycznym, handlowym i managerskim. Od 1987 roku zajmował się treningiem psychologicznym, praktyką psychoedukacyjną oraz psychoterapeutyczną. Od 1994 roku prowadzi warsztaty szkoleniowe oraz indywidualne coachingi managerskie w świecie biznesu.

W 2013 roku do firmy dołączył  Ryszard Szostak, który również legitymuje się kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy trenera biznesu/coacha.

Dysponujemy zespołem doświadczonych i zaangażowanych trenerów i coachów, mających wieloletnią praktykę zawodową. Każdy z nich, zanim został trenerem/coachem, zdobywał praktyczne doświadczenie w polskich i międzynarodowych organizacjach w obszarach takich, jak sprzedaż, zarządzanie, rozwój kompetencji pracowników.

Łączy nas to, że mimo naszego dużego bagażu doświadczeń i wiedzy, ciągle mamy potrzebę rozwoju własnego i jesteśmy ciekawi ludzi. Podejmujemy nieustannie nowe wyzwania zawodowe i życiowe.