Mikołaj Uzunow – Szef z jajami, czyli jak rozumiem odpowiedzialne zarządzanie

Mikołaj Uzunow - Szef z jajami, czyli jak rozumiem odpowiedzialne zarządzanie
  • Version
  • Pobierz 100
  • Rozmiar pliku 7.1 MB
  • Data publikacji 23 maja, 2023

Otwórz drzwi do sukcesu zawodowego i odkryj tajemnice efektywnego zarządzania. „Szef z jajami, czyli jak rozumiem odpowiedzialne zarządzanie” to niezwykła książka, która pozwoli Ci zgłębić tajniki miękkich kompetencji, niezbędnych dla kadry zarządzającej.

W tej książce znajdziesz nie tylko teorię, ale również praktyczne narzędzia, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać zespołem i budować trwałe relacje z podwładnymi. Autor przedstawia konkretne przykłady i omawia różne aspekty odpowiedzialnego zarządzania, takie jak: budowanie dojrzałych relacji, świadomość psychologicznych obszarów decyzyjnych, rozwijanie komunikacji, zarządzanie przez cele, proces rekrutacji, radzenie sobie z marudzeniem i spadkiem motywacji, coaching rozwoju kompetencji, asertywność szefa, budowanie zespołu, zarządzanie zmianą, proces oceny pracowniczej i wiele innych.

Przygotuj się na podróż, która odmieni Twoje podejście do zarządzania. Odkryj potencjał swojej roli i naucz się unikać błędów, które często popełniane są przez managerów. Właśnie trzymasz prawdziwe kompendium wiedzy, które dostarczy Ci narzędzi niezbędnych do osiągnięcia sukcesu jako lider.

Aby doskonalić swoje umiejętności managerskie w praktyce, zapraszam Cię również do udziału w warsztatach organizowanych przez Akademię Managera i Lidera Coach.pl. Dołącz do naszej społeczności i rozwijaj się wraz z innymi liderami.

Czas osiągnąć kolejny poziom sukcesu. Przygotuj się na odkrywanie tajemnic odpowiedzialnego zarządzania!

Mikołaj Uzunow
Coach.pl

Już w sprzedaży!