O Coach.pl

Prowadzący - Mikołaj Uzunow

Współpracowałem i kształciłem wielu managerów, trenerów i coachów, pracujących ze swoimi podwładnymi oraz klientami aktywnymi metodami.

Jakość moich usług potwierdzają referencje.

Prowadzę procesy edukacyjno-rozwojowe dla klientów w formie cykli zwieńczonych procesem certyfikacji, indywidualnych projektów coachingowych, warsztatów szkoleniowych i konsultacji.

Pomagam wdrażać poszczególne procesy i standardy w codzienną praktykę.

Historia firmy

Firmę COACH.PL w roku 2003 założył Mikołaj Uzunow – coach, trener biznesu, psycholog praktyk z ponad 35 letnim doświadczeniem terapeutycznym,  handlowym i managerskim.

Od 1987 roku zajmował się treningiem psychologicznym, praktyką psychoedukacyjną oraz psychoterapeutyczną. Od 1994 roku prowadzi warsztaty szkoleniowe oraz indywidualne coachingi managerskie w świecie biznesu.

W 2013 roku do firmy dołączyli Dariusz Stanko,  Ryszard Szostak i Paweł Sutowicz, którzy również legitymowali się kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy trenera biznesu i coacha.

Od  2018 roku firmę Coach.pl Sp. z o.o. Mikołaj Uzunow prowadzi samodzielnie.

Nasze Referencje

maciejdzieciolowski
I had opportunity to work with Mikołaj during several various trainings for my organization. Trainings and workshops were dedicated especially to sales managers on different levels with main accents on development, coaching, feedback and growth mindset creation. Mikołaj’s strengths were visible and noticeable to create openness, inspire actions and strong willingness to improvements. Good guide, facilitator, influencer, supporter and great coach !
Maciej Dzieciolowski
Sales Manager
maciejmusiolek
I had the pleasure to participate in Mikołaj's workshops on several occasions. Each of them was a splendid opportunity not only to expand various aspects of knowledge but also build up the contacts network and share experiences in an enjoyable environment. I believe that was possible due to Mikołaj's extraordinary soft and facilitation skills through which he was able to quickly bond all the participants and guide them through the workshops. When it comes to the teachings themselves, to be honest, initially I was not sure of it, but now as time passed, I cannot even guess on how many occasions they were invaluable, or I referred to them to help others out. Apart from all of that, Mikołaj is a really great guy, experienced, entertaining, open-minded and ready to support you whenever you may need it.
Maciej Misiołek
Senior Consultant w MThree Consulting
woman
Mikołaj to człowiek godny zaufania a przede wszystkim bardzo doświadczony profesjonalista. Praca z Mikołajem pozwoliła mi spojrzeć na pewne, wydawałoby się oczywiste sprawy, z zupełnie innej perspektywy, przy jednoczesnym skupieniu się nad tym co robić, aby pomóc mi osiągać założone cele. Nasze spotkanie uzbroiły mnie w dodatkowe praktyczne narzędzia, które wykorzystuję na codzień w życiu i w pracy. Szczególnie polecam!
Natalia Paluch
Dyrektor Działu Handlowego Sektora Publicznego i Utilities Atende S.A.
tomaszj
Several times I got the privilege of participating in training led by Mikołaj. He is a very professional, experienced, wise and business-oriented coach. Always attentive, well-prepared, and fast-reacting which makes every training session with him a unique and very valuable professional experience that helps you better achieve your business goals and (what is maybe even more important) develops you as a human being. I strongly recommend Mikołaj as a trustworthy business partner and a person who can deeply inspire you and your co-workers.
Tomasz J.
Client Unit Manager w GFT Poland
grzegorz
Miałem przyjemność uczestniczenia w szkoleniu przygotowanym przez Mikołaja już kolejny raz. Podejście do zagadnień prezentowanych przez Mikołaja, ich prezentacja oparta na autentycznych biznesowych przykładach oraz odważne wchodzenie w obszary psychologii i biznesu dają pełen obraz Mikołaja jako profesjonalnego szkoleniowca. Mikołaj to osoba potrafiąca inspirować i odkrywać nowe horyzonty dające możliwość innego (nowego, "świeżego") spojrzenia na sprawy związane z zarządzaniem. Hasło; komuniakacja w szerokim tego słowa znaczeniu - to zabieram z ostatniego szkolenia z Mikołajem. Polecam Mikołaja jako profesjonalnego szkoleniowca.
Grzegorz Otapowicz
Regionalny Kierownik Sprzedaży w Roche Diabetes Care Polska Sp. z o.o.
wojciechnowak
W szkole uczono nad wielu rzeczy, ale mało kto przywiązywał wagę do rozwijania naszych zdolności komunikacyjnych. Dzisiaj wiemy, ze jest to jedna z najważniejszych i przydatnych zawodowo umiejętności. Polecam i rekomenduje szkolenie z Mikołajem, który przeprowadza przez meandry komunikacji w mistrzowskim stylu. To wspaniała i wartościowa przygoda w znane i nieznane zakątki komunikacji, poparta wieloletnim doświadczeniem i warsztatem. Mikołaj dziękuje za Twój profesjonalizm i historie pełne inspiracji.
Wojciech Nowak
Area Sales Manager at Roche Diagnostics
emiliagwiazda
Miałam przyjemnośc uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Mikołaja, dotyczącym komunikacji w biznesie, głównie komunikacji w realcji z podwładnymi i współpracownikami. Mikołaj jest niezwykle przekonywujący i prawdziwy- ma bogate doświadczenie i daje temu wyraz przytaczając miliony przykładów. Mikołaj jest trenerem stymulującym i pracującym na "żywym organizmie"- autoświadomość to podsatwa do rozwoju :). Szkolenie było dynamiczne, ale tez dostosowane do indywidualnego tempa; zorganizowane, ale i elastycznie odnoszące się do bieżących pytań i potrzeb. Serdecznie polecam pracę z Mikołajem!
Emilia Gwiazda
Area Sales Manager w Roche Diabetes Care Polska
elinaklymenko
Mikołaj jest najlepszym trenerem z rekrutacji i negocjacji, którego znam. Skończyłam u niego kilka szkoleń i jestem pewna, że chętnie wezmę udział w kolejnych. Jest fachowcem w swojej dziedzinie i przekazuje praktyczną wiedzę, przydatną nie tylko w pracy, ale i poza nią. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje w zakresie komunikacji i skutecznych negocjacji, gorąco polecam wybrać Mikołaja.
Elina Klymenko
Headhunter/Sourcing Lead at Ework Group
milenadzialuk
Ma być: Współpraca z Mikołajem to pełen profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie w każde zagadnienie o którym rozmawiamy. Potrafi spojrzeć na sytuację, dając wsparcie i zrozumienie, a jednocześnie zachęca do wychodzenia poza własne schematy.
Milena Dzialuk
"The fu­ture star­ts to­day, not to­mor­row"​, Talent Acquisition Team Leader, Toastmaster, TEDx Mentor
woman
Skorzystałam z rekomendacji coachingu u Mikołaja i to było jedna z trafniejszych decyzji w moim życiu. Wspólna praca przyniosła ogromne zmiany w moim życiu zawodowym. Rozwinęłam swoją świadomość o własnych kompetencjach, rozwiązałam trudne sytuacje ze współpracownikami oraz zaplanowałam zmianę. Ważnym elementem procesu było ćwiczenie scen oraz rozpoznawanie mechanizmów /w tym motywacji/ pojawiających się w grupie. Bardzo duża wiedza i doświadczenie coacha Mikołaja jest kluczem do własnego rozwoju zawodowego i osobistego. Bardzo polecam.
Magdalena Borek
Inspector w Social Innovations Laboratory
klaudiakunczik
Trener pełen pasji i zaangażowania. Mikołaja wyróżnia przede wszystkim umiejętność słuchania oraz szybkiego rozwiązywania problemów. Cenne wskazówki na pewno wykorzystam w przyszłości 🙂
Klaudia Kunczik
IT Talent Acquisition Team Leader w Connectis
magdailczuk
Konkretnie i skutecznie! Na sesji Mikołaj wskazał kierunki i cechy dobrego managera. Szereg ćwiczeń na konkretnych przykładach pozwolił na odkrycie i nabycie nowych umiejętności.
Magda Ilczuk
Resource Manager/Team Leader w Connectis
agnieszkawysocka
Pan Mikołaj przeprowadził dla zespołu rekrutacji 2-dniowe szkolenie „Profesjonalna postawa rekrutacyjna Ework Group”. Szkolenie zostało prowadzone w sposób ciekawy i angażujący dla wszystkich uczestników. Przekazywana wiedza była poparta teorią jak i zawierała wiele praktycznych ćwiczeń osadzonych w codziennych realiach. Jesteśmy zadowoleni z wiedzy jaka została nam przekazana, a sami uczestnicy kursu wskazali, że pomoże ona lepiej realizować zlecane projekty rekrutacyjne. Pan Mikołaj jest osobą energiczną, otwarta na dyskusje i posiadającą szeroką wiedzę w zakresie metod sprzedaży i negocjacji. Polecam współpracę z firmą Coach.pl. Zrealizowane szkolenie było profesjonalnie przygotowane, ciekawe i zawierające praktyczną wiedzę, co wpłynęło na wzrost efektywności prowadzonych przez Ework procesów rekrutacyjnych.
Agnieszka Wysocka
IT Headhunter/ Sourcing Manager
pawelhauzer
If you would like to understand yourself or make a deep dive in human nature, take Mikołaj with you for a lifetime trip. I recommend him.
Pawel Hauzer
Sales Director
joannabaranowska
Mikołaj, niezwykły trener, z dużą charyzmą i lekkością uczenia. Pełen pasji i uwagi na uczestnika. Ciekawe połączenie wiedzy psychologicznej z funkcjonowaniem w biznesie.
Joanna Lidia Baranowska
PCC ICF Coach at CoachWise S.A.
waldemarsokolowski
Z firmą Coach.pl Mikołajem Uzunowem i Dariuszem Stanko współpracujemy systematycznie od 2008 roku. Wymiernymi korzyściami wynikającymi ze współpracy z naszymi partnerami są: podniesienie kompetencji naszych managerów oraz identyfikacja czynników wpływających na fluktuację pracowników. W efekcie udało nam się zwiększyć efektywności sprzedaży oraz zmniejszyć wskaźnik rotacji pracowników. Zdecydowanie rekomenduję firmę Coach.pl, Mikołaja Uzunowa i Dariusza Stanko do współpracy w zakresie budowania i doskonalenia kompetencji usprawniających proces zarządzania i funkcjonowania firmy.
Waldemar Sokołowski
CEO at National Institute of Economic Law
man
Profesjonalne, praktyczne i dające dużo do myślenia nad sobą z szkolenia z zakresu handlu.
Piotr Oleszczuk
Prokurent w firmie Manuli Ekobal Sp. z o.o.
arturtoloczko
Mikołaj is one of the best trainers I have ever met. Also the Program he is teaching is exceptional and very useful. I recommend Mikołaj.
Artur Tołłoczko
Sales&Marketing Director Eastern Europe at Kedrion Biopharma
monikakjucharska
Szkolenia & coaching z Mikołajem bardzo wpłynęły na mój warsztat pracy oraz co więcej – kierunek mojego rozwoju. Bardzo skuteczne metody w przyjaznej atmosferze, zmieniające sposób myślenia czasem nawet o 180 stopni. Współpraca z Mikołajem to jedna z lepszych inwestycji z których korzyści czerpie się przez całe życie a nie tylko w dniu coachingu. Polecam ze względu na olbrzymie doświadczenie, podejście, rozumienie biznesu i znajomość psychologii.
Monika Kucharska
HR
paweldurk
Współpraca z Mikołajem Uzunowem trwała ponad 3 lata - jego praca w bardzo konkretny sposób pomogła w profesjonalizacji działań poszczególnych handlowców, a dynamika wzrostu sprzedaży zespołu (24 osoby) była blisko dwukrotnie wyższa niż średnia branży.
Paweł Durkiewicz
President at Tele-Rehabilitation
mariuszmendygral
Wielokrotnie uczestniczyłem w szkoleniach prowadzonych przez Mikołaja. Niezależnie od tego, jakiego obszaru dotyczyły, zawsze prowadzone były w sposób rzetelny i profesjonalny. Śmiało mogę polecić firmę Coach.pl jako wiarygodnego partnera w rozwoju kompetencji pracowników.
Mariusz Mendygrał
Recruitment Manager at Team Connect/TC Software
monkaszwarc
Mikołaj is a great coach and person. He is not only a theoretician, what really adds enormous value to his trainings. He adapts the offer to the specifics of the industry and customer needs. I think that training with Mikołaj also influenced me privately. I use knowledge and skills not only at work.
Weronika Szwarc-Bronikowska
Wiceprezeska, partnerka w Media People
mateuszmajka
Uczestniczyłem w kilku szkoleniach prowadzonych przez Mikołaja, więc z czystym sumieniem mogę go polecić, jako osobę, o ponadprzeciętnej wiedzy, doświadczeniu oraz genialnym podejściu do uczestników szkolenia. Warsztaty prowadzone w sposób, który angażuje całą grupę, pozwalając czerpać wiedzę całymi garściami.
Mateusz Majka
Key Account Manager
jacekbilski
Mikołaj is goal oriented trainer and partner in relationship. He is a person who influence me very much in negotiation as incredible game with client ever. Hire him, you wilk see results and profits to your team.
Jacek Bilski
Pełnomocnik zarządu do spraw budowy i rozwoju sprzedaży w Supra Brokers S.A.
stanislawatanasow
Z Mikołajem prowadziliśmy warsztaty z szeroko rozumianych technik sprzedaży i skutecznego sprzedawania. Zajęcia zawsze były bardzo ciekawe i inspirujące, dające zespołowi sprzedaży nie tylko now pomysły, ale też sporo energii i świeżości. Polecam Mikołaja jako świetnego fachowca w tej dziedzinie.
Stanislaw Atanasow
CEO at Credit Agricole Commercial Finance Polska SA
danielkarczewski
Mikołaj wspólnie z Firmą Kontrakt a poźniej Firmą Coach realizował dla nas projekty szkoleniowe w latach 2004-2009. Przeprowadzał dla nas szkolenia z obszaru Technik Sprzedaży (Handlowanie to Gra, Trudny Klient – Negocjacje) oraz Psychologii Szefa (Szefa jako Coach, Zarządzanie Grupą). Szkolenia idealnie skierowane są dla Przedstawicieli Medycznych oraz Kierowników Regionalnych. Wiedza zdobyta na szkoleniach na pewno jest mocną podstawą do której przez wiele lat można wracać i się do niej odwoływać. Osobiście z serwisu szkoleniowego byliśmy zadowoleni co podkreśla fakt iż każdy Konsultant i Kierownik Regionalny przechodzili takie szkolenia. Za każde szkolenie odpowiadał Mikołaj co gwarantowało nam wysoki poziom prowadzonego wsparcia szkoleniowego. Mikołaj ma ogromne doświadczenie trenerskie co gwarantuje wiedzę popartą konkretnymi, realnymi przypadkami. Dzięki temu można zderzyć własne doświadczenia z rozwiązaniami proponowanymi przez takiego trenera jak Mikołaj.
Daniel Karczewski
Sales Director at Teva Pharmaceuticals
gregstrus
Mikołaj is great trainer with wide business knowledge. He is open for any suggestion and react very proffesional for situation that appeard durning trainings. Mikołaj like to listen and always answer with responsibility. He often gives an examples from real-life situations. I appreciate trainings with him and i feel that time spent during courses improved my skills.
Greg Strus
Innovation, IT Business Management, Product Management, Software Development, IT Sales
krzysztofjaniszewski
I worked with Mikolaj for about 1 your on the development of my managerial soft skills. The working style of Mikolaj is unsual one, some kind of mixture of coaching, mentoring and psychology. This suited me very well. In particular working out the real life examples and role playing was a wonderful experience for me. I strongly recommend Mikolaj to any manager..
Krzysztof Janiszewski
Director -Delivery Head of Investment Banking Technology Transaction Reporting Operations Datawarehouse at UBS
maciejgielec
Absolutnie rekomenduje Mikołaja, jako wybitnej klasy specjalistę.
Maciej Gielec
Owner, Training Systems
monkaszwarc
I met Mikolaj on my first training in 1998. I was very impressed of him. Then as a manager I has hired him for several times. I really appreciate to work with him because he is a practician with a deep knowledge. His trainings have affected my work but also my personal life. Working with him is a big pleasure and a great investment.
Weronika Szwarc-Bronikowska
Wiceprezeska, partnerka w Media People

Już w sprzedaży!

Już w sprzedaży!